czwartek, 6 lutego 2014

Akcja "Książka za złotówkę" czyli jak nabyć 9 książek za 58 zł21 stycznia ruszyła trzecia edycja akcji „Książka za złotówkę” zorganizowanej przez portal kodyrabatowe.pl oraz Wydawnictwo Znak. Pierwsze 200 osób, które zdobyły kod ze strony internetowej akcji miało szansę na zdobycie książek w cenie 1 zł za sztukę. Wybór był bardzo duży i każdy mógł znaleźć coś dla siebie.
Źródło: Internet
Mi niestety nie udało się go zdobyć – refleksem nie grzeszę. Na szczęście organizatorzy pomyśleli o spóźnialskich i można było pobrać kod pozwalający obniżyć koszt zamówienia o kwotę 50zł. Jedynym warunkiem był zakup książek za minimum 100zł.

Bardzo zależało mi na wzbogaceniu swojej domowej biblioteczki w książkę J.K.Rowling  „Trafny wybór” oraz Kaui Hart Hemmings „Spadkobiercy”. Koszt zakupu tych pozycji w sklepie stacjonarnym oscylował na granicy 50 zł więc czemu nie skorzystać z kodu i wydać tą kwotę jednak do dyspozycji mieć dwa razy więcej?

Kolejnym plusem była dodatkowa promocja Wydawnictwa m.in. na wyżej wymienione książki w wysokości 50% od ceny oryginalnej. Takim oto sposobem mając do dyspozycji 100 zł nabyłam 8 książek za połowę ceny każda. 

Trzecim bonusem była oferta zakupu książki „Kardynał Wyszyński. Biografia” za 1 zł, gdy kwota zamówienia przekroczy magiczne 100zł. Skorzystałam. Idealny prezent dla mojego teścia. Kosztów przesyłki nie musiałam ponosić, gdyż Wydawnictwo nie pobiera opłat przy tak dużym zamówieniu.

Akcja genialna i warta uwagi zwłaszcza dla takich osób jak ja – nie wypożyczam książek, zawsze je kupuję :) Często odwiedzam tzw. namioty „Taniej książki” ze względu na intensywność czytania oraz ograniczenia budżetowe. W chwili obecnej, na okres zimowy jego działalność została zawieszona. Tym bardziej cieszę się, że Wydawnictwo Znak wpadła na taki super pomysł. Mam co czytać, nasze dziecko również, a mąż chwilę spokoju od mojego marudzenia :-)

Co jeszcze zamówiłam?

Własność: Catch the moment of life

A wy korzystacie z takich akcji czy wolicie zakup pojedynczych pozycji?


2 komentarze:

  1. Korzystam, korzystam, zdecydowanie. Nie mam aż tak zasobnego portfela, by sięgać po nowości, poluję zatem na wszelkie okazje :) Z tej Znak-owej też skorzystałem, o czym zresztą pochwaliłem się kilka wpisów wstecz na Stacji :) Z powyższego stosu mam tylko Trafny Wybór i Spadkobierców. Miłego czytania! :)

    OdpowiedzUsuń